Představení Fitbit Versa novinářům a jejich uvedení na český a slovenský trh

Kategorie: EVENTS, PR
Datum: 1. prosince 2018

O projektu

V roce 2018 představila společnost Fitbit pokročilé chytré hodinky se zaměřením na zdraví a kondici s názvem Fitbit Versa. Ty nabízely celou řadu pokročilých funkcí nejen pro zdraví ve štíhlém a lehkém těle.

Úkoly

Představit nové chytré hodinky a jejich klíčové funkce předním českým a slovenským novinářům se zaměřením na spotřebitelskou elektroniku, zdraví, fitness a životní styl a rozšířit tak povědomí o tomto produktu široké veřejnosti.

Výsledky

Lokálního představení v příjemném a světelném prostředí hotelu Nyx se zúčastnilo 20 předních českých a slovenských novinářů a jedna populární influencerka (Dominika Šťovíčková). Již druhý den jsme registrovali 15 publikovaných článků a v průběhu dvou měsíců číslo vystoupalo na 91 mediálních výstupů s 20,3 milionu OTS. O Fitbit Versa si tak mohli čtenáři přečíst v předních českých médiích, mezi které patří Novinky.cz, Hospodářské noviny, Idnes.cz, Esquire a Žena a život. Ze slovenských pak můžeme zmínit SME, Techbox, Touchit a DennikN. O důležitosti této akce pak svědčí i fakt, že jsme v roce 2022 pomáhali na našem trhu společnosti Fitbit představit již čtvrtou generaci těchto hodinek – Fitbit Versa 4.

TAGY

Events PR