Představení nových telefonů Nokia a nového ekologického směru značky

Kategorie: PR
Datum: 28. září 2022

O projektu

V září 2022 představila společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, dosud nejekologičtější portfolio svých telefonů a službu Circular na pronájem Nokia zařízení.

Úkol

Představit nové telefony Nokia X30 5G a Nokia G60 5G novinářům a široké veřejnosti (CZ/SK), zajistit přítomnost novinářů na globálním eventu, tiskové zprávy a doprovodné eventy v Česku a na Slovensku.

Výsledky

Již minutu po oficiálním představení jsme registrovali více než 10 publikovaných článků a prvních dojmů z nových zařízení na základě pre-briefingu vybraných médií. Novináře jsme osobně doprovodili na globální event v Berlíně a následně i na expozici HMD Global na výstavišti. K příležitosti zahájení prodeje na našich trzích jsme uspořádali následně dvě setkání s novináři v Praze i Bratislavě, kde jsme redaktorům detailně představili nejen produkty, ale i nový a ekologický přístup značky. Během dvou měsíců, kdy nám běžel tento projekt, jsme zajistili více než 70 výstupů včetně největších celonárodních médií jako je Právo, Novinky.cz, iDnes nebo Metro magazín.

TAGY

PR