Představení prvních zařízení Fitbit by Google – Fitbit Sense 2, Versa 4 a Inspire 3 české a slovenské veřejnosti

Kategorie: PR
Datum: 7. prosince 2022

O projektu

Na přelomu léta a podzimu roku 2022 byly po akvizici společnosti Fitbit společností Google představeny první zařízení Fitbit by Google – chytré hodinky Fitbit Sense 2 a Fitbit Versa 4 a chytrý náramek Fitbit Inspire 3. Ty si kladou za cíl propojit to nejlepší z obou zmiňovaných společností.

Úkol

Představit nové směřování společnosti Fitbit pod taktovkou Google. Představit chytré hodinky a náramek Fitbit by Google českým a slovenským novinářům se zaměřením na zpravodajství, spotřebitelskou elektroniku, zdraví, fitness a životní styl a rozšířit tak povědomí o těchto modelech i novém směřování u široké veřejnosti. Informovat průběžně o novinkách, mezi které patří například implementace Google peněženky a Google map do hodinek Fitbit Sense 2 a Fitbit Versa 4.

Výsledky

Vzhledem k nejistým možnostem kvůli pandemii jsme pro setkání zástupců společnosti a tuzemských novinářů zvolili on-line formu uvedení nových modelů na trh. Uvedení se zúčastnilo 28 předních českých a slovenských novinářů z oblasti denního zpravodajství, spotřebitelské elektroniky a životního stylu. Vzhledem k přicházejícím aktualizacím a novinkám jsme s médii i nadále v pravidelném kontaktu. Doposud jsme zaregistrovali 71 mediálních výstupů s více než 34 milionů OTS. O novinkách informovala celá řada českých médií jako jsou Idnes.cz, Playboy, Žena a život, ABC, Doma DNES nebo Hospodářské noviny. Ze slovenských pak zmíníme například Pravda, SME, Hospodárské noviny, Techbox.sk a Touchit.sk.

TAGY

PR