Představení nové generace VR – VIVE Cosmos Launch

Kategorie: EVENTS
Datum: 30. prosince 2019

O projektu: Na podzim roku 2019 jsme měli možnost odhalit novou generaci virtuální reality HTC VIVE Cosmos. Průlomový headset tchajwanského výrobce, který nabídl moderní RGB LCD panely, inovativní výklopnou konstrukci a sledování pohybu bez pomoci základnových stanic.

Úkol: Nabídnout novinářům a influencerům zkoušku headsetu před zahájením jeho prodeje. Ukázat, jak dramatický posun v oblasti virtuální reality nastává a dokázat, že jde o podstatné téma nejen pro technologické nadšence a hráče, ale také pro vzdělávání a profesionální sféru.

Výsledky: Akce se odehrála v prostorách karlínské Truhlárny, která poskytla atraktivní prostředí pro prezentaci kienta i pro demo ukázky z oblasti gamingu, vzdělávání i kreativní práce. Prostor byl kompletně obrandován, doplněn o informativního plakátového průvodce historií VR technologie od roku 1838, kdy se objevil stereoskop Charlese Wheatstona a samozřejmě nechyběl catering. Prezentace se zúčastnilo 15 novinářů napříč technologickými, zpravodajskými i lifestyle médii. Nechyběl ani jeden z nejvýznamnějších zástupců lokálních influencerů Wedry, jehož fanouškovská základna jen na YouTube čítá přes 700 000 odběratelů. Vše uzavřela publikace tiskové zprávy. Pro headset HTC VIVE Cosmos jsme tak ještě před zahájením prodeje a testovacího programu získali 30 článků s více než 17 miliony OTS.

TAGY

Events