Rozjezd platební metody Fitbit Pay v Česku a Slovensku

Kategorie: BUSINESS DEVELOPMENT
Datum: 28. prosince 2019

O projektu

Společnost Fitbit, přední světový výrobce nositelné elektroniky, spustila v roce 2017 platební službu Fitbit Pay. Ta umožňuje uživatelům chytrých hodinek Fitbit bezkontaktní platbu v obchodech bez nutnosti mít u sebe hotovost nebo mobilní telefon.

Úkol

V roce 2019 dorazila služba i do regionu střední Evropy. Naším primárním úkolem bylo implementovat bankovní partnery v České a Slovenské republice pro rozšíření funkcionality zařízení Fitbit. Druhým zadáním bylo přetavit B2B spolupráci v nový byznys.

Výsledky

Ve spolupráci s lokálními pobočkami Mastercard a VISA jsme oslovili veškeré relevantní bankovní partnery, kterým jsme pomohli nejen s implementací, ale i následnou GTM (Go To Market) strategií a její exekucí. Fitbit Pay jsme spustili u následujících partnerů: 365.bank (SK), ČSOB (SK), Air Bank (CZ), Česká spořitelna (CZ), Fio banka (CZ + SK), Komerční banka (CZ), m.Bank (CZ + SK), Moneta (CZ), Poštová banka (SK), Raiffeisen Bank (SK), Slovenská sporiteľňa (SK). Společně se slovenskou ČSOB jsme spuštění Fitbit Pay konvertovali v úspěšnou vánoční kampaň banky, které jsme dodali 1000 ks chytrých hodinek Fitbit Versa 2.

TAGY

Business Development